Princess V56 (2011)
Deze Princess V56 uit 2011 is een luxueus sportjacht dat bekendstaat om zijn combinatie van stijl, prestaties en comfort. Met een lengte van ruim 17 meter biedt dit schip een elegant en gestroomlijnd ontwerp, voorzien van een ruime en goed ingerichte cockpit.
Dit goed onderhouden exemplaar is uitgerust met nieuwe Raymarine-schermen, een automatische piloot en Webasto-verwarming in de cockpit. Het jacht is bovendien zeer rijk uitgerust met opties. Krachtige Volvo Penta-motoren zorgen voor indrukwekkende vaareigenschappen en snelheid, terwijl het interieur hoogwaardig is afgewerkt met luxe materialen en moderne voorzieningen.
Interesse in meer informatie
Wilt u meer ontdekken over de mogelijkheden en details van onze jachten? Vraag dan eenvoudig een brochure aan via het contactformulier.
Neem contact op
“Een jacht ervaart u pas echt wanneer u zelf aan boord stapt. Wij staan voor u klaar! Maak een afspraak via ons contactformulier of neem direct contact met ons op”